Šroubový kompresor SCR-90/8EPM2 příkon motoru 90 kW, dodávaný tlak 8 bar, objemový výkon 1140 Nm³/h

888 128 Kč 1 074 635 Kč včetně DPH
Není skladem

Olejem mazaný šroubový kompresor s extrémním objemovým výkonem a s kapalinou chlazeným PM-motorem IE4 byl vyvinut zejména s ohledem na co nejefektivnější výrobu stlačeného vzduchu v průmyslových provozech, využívající nejmodernější konstrukční prvky, které zajistí svému uživateli razantní snížení finančních nákladů spojených se spotřebou energie.

Díky přímému spojení šroubového bloku s elektromotorem pracuje kompresor řady SCR-EPM2 bez jakýchkoliv ztrát energie v převodovém ústrojí. Oproti kompresorům s klínovými řemeny, spojkou či převodovkou tak odpadá jakákoliv údržba a kromě úspor na energii ušetří uživatel i na servisu stroje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezeztrátový přímý pohon

Díky přímému spojení šroubového bloku s elektromotorem pracují kompresory z řady SCR-EPM2 bez jakýchkoliv ztrát energie v převodovém ústrojí. Oproti kompresorům s klínovými řemeny, převodovou nebo elastickou spojkou navíc odpadá jakákoliv údržba.

více o výhodách přímého pohonu >

Kapalinou chlazený PM-motor IE4

Řada kompresorů SCR-EPM2 přináší na trh jedinečnou technologii motorů s permanentními magnety s nezávislým kapalinovým chlazením, které mají díky své konstrukci extrémní účinnost, která zdaleka předčí požadavky účinnosti IE4 podle normy IEC EN 60034 a převyšují běžně používané asynchronní motory až o 5 %.

více o úsporách PM-motoru >

Frekvenční měniče s vektorovým řízením

Kompresory SCR-EPM2 jsou vybavené špičkovými frekvenčními měniči INOVANCE, které umožňují udržovat potřebný výstupní tlak a přizpůsobují rychlost otáček pohonného soustrojí okamžitým potřebám dodávky stlačeného vzduchu.

Elektronická jednotka SCR9000

Moderní jednotka se 7" barevným dotykovým displejem a s komunikací v českém jazyce s perfektním softwarovým vybavením umožňuje mnoho uživatelských nastavení, zobrazování parametrů o provozu stroje a hlášení případných poruch.

více o jednotce SCR9000 >

Účinná separace oleje

Šroubové kompresory řady SCR-EPM2 jsou vybavené vysoce účinným systémem separace oleje, který zajišťuje perfektní výstupní kvalitu stlačeného vzduchu se špičkovým obsahem oleje < 3 ppm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šroubové kompresory SCR-EPM2
Série: SCR-EPM2
Typ kompresoru: šroubový
Způsob mazání: olejový
Převod: přímý
Způsob chodu: regulace otáček
Účinnost motoru: IE4
Příkon: 90 kW
Tlak: 8 bar
Max. tlak: 8 bar
Min. tlak: 6 bar
Výkon FAD (max.): 1140 Nm³/h
Výkon FAD (min.): 252 Nm³/h
Závit: DN 65
Ventilace: 17 500 m³/h
Hlučnost: 78±3 dB(A)
Délka: 2 280 mm
Šířka: 1 500 mm
Výška: 1 950 mm
Hmotnost: 2 050 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení