O výrobci

Společnost Shanghai Screw Sompressors Co., Ltd. (SCR) patří již více než 20 let mezi přední světové výrobce šroubových kompresorů především díky vlastnímu vývoji a konstrukci, používání vyspělých technologií a zejména jedinečným konstrukčním řešením, které ocení zákazníci na celém světě, kteří hledají stroje s moderní koncepcí a vysokou energetickou efektivitou.

Výrobní závod

O výrobu šroubových kompresorů se stará tým několika set zaměstnanců ve výrobním závodě v Šanghaji s rozlohou 80 000 m2.

Montáž šroubových kompresorů probíhá moderním způsobem na výrobních linkách, kdy je každý operátor dané linky zodpovědný za určitou část kompresoru. Díky tomuto způsobu výroby je chybovost redukována na minimum.

Dodavatelský program

Společnost SCR disponuje širokým programem šroubových kompresorů s příkonem 3,7 až 400 kW. Kompresory splňují požadavky na maximální energetickou efektivitu a jsou navrhovány a konstruovány pro práci v nepřetržitém provozu.

Kvalita, inovace, unikátnost

Od roku 2018 je společnost SCR součástí japonského koncernu ANEST IWATA, který přináší do portfolia šroubových kompresorů SCR především tradiční japonský důraz na organizaci výroby, striktní systém řízení a zajištění kvality.

Výsledkem syntézy koncepcí obou firem jsou špičkově navržené stroje s unikátními benefity a nekompromisní spolehlivostí.