Šroubový kompresor SCR-55/7D příkon motoru 55 kW, dodávaný tlak 7 bar, objemový výkon 612 Nm³/h

517 969 Kč 626 743 Kč včetně DPH
Na objednávku

Olejem mazaný šroubový kompresor s pevnými otáčkami a přímým spojením šroubového bloku s elektromotorem pomocí pružné spojky. Ovládání zajišťuje elektronická řídicí jednotka SCR9000 se 7" barevným dotykovým displejem. Kompresor disponuje třístupňovým separačním systémem pro velmi nízký obsah oleje na výstupu. Chlazení zajišťuje úsporný ventilátor a velkoryse dimenzovaný chladič.

Pronájem stroje na 5 let včetně údržby: 529 € měsíčně bez DPH zjistit více >

Záruka na 5 let bez dalších podmínek: 25.899 Kč/1.012 € bez DPH zjistit více >

Doprava po České republice: zdarma

Instalace kdekoliv v České republice: 23.084 Kč/902 € bez DPH zjistit více >

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šroubový blok

Kompresory řady SCR-D jsou vybaveny velmi účinnými šroubovými bloky ALLY WIN, které byly zkonstruovány v Německu a disponují několika mezinárodními patenty. Provoz šroubových bloků při nízkých otáčkách a přítomnost špičkových ložisek přispívají k extrémně dlouhé životnosti jak bloků, tak celého stroje.

Účinný převod přes spojku

Šroubové kompresory řady SCR-D jsou vybavené moderním spojením šroubového bloku s hlavním elektrickým motorem pomocí elastické spojky, což zajišťuje vysoký přenos energie z motoru s minimálními ztrátami v převodovém ústrojí.

Elektronická řídicí jednotka SCR9000

Moderní jednotka se 7" barevným dotykovým displejem a s komunikací v českém jazyce s perfektním softwarovým vybavením umožňuje mnoho uživatelských nastavení, zobrazování parametrů o provozu stroje a hlášení případných poruch.

více o jednotce SCR9000 >

Účinná separace oleje

Díky třístupňové separaci oleje pomocí odstředivé síly, gravitace a separačního filtru je na výstupu z kompresoru špičkově upravený stlačený vzduch s obsahem oleje <3 mg/m3.

Bez pryžových hadic

Na kompresorech SCR-D naleznete pouze kovové trubky a hadice místo tradičních pryžových hadic. Ušetříte tak do budoucna na výměnách hadic a do maximální možné míry eliminujete riziko prasknutí hadice a následného úniku vzduchu či oleje.

Účinné chlazení stroje

Kompresory SCR-D jsou vybavené účinným ventilátorem a velkoryse dimenzovaným chladičem vzduchu a oleje. Toto řešení umožňuje provozovat kompresor při teplotách až do +45 °C a s velmi nízkou výstupní teplotou vzduchu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šroubové kompresory SCR-D
Série: SCR-D
Typ kompresoru: šroubový
Způsob mazání: olejový
Převod: spojka
Způsob chodu: pevné otáčky
Účinnost motoru: IE3
Příkon: 55 kW
Tlak: 7 bar
Max. tlak: 7 bar
Výkon FAD: 612 Nm³/h
Výstup: 2"
Ventilace: 15 600 m³/h
Hlučnost: 78 dB(A)
Délka: 2 150 mm
Šířka: 1 350 mm
Výška: 1 500 mm
Hmotnost: 1 720 kg