Šroubové kompresory SCR-PM2

Dovolte, abychom Vás informovali o uvedení na trh nových šroubových kompresorů SCR-PM2.

Řada kompresorů SCR-PM2 od renomovaného čínského výrobce SCR SHANGHAI SCREW COMPRESSORS vyniká svojí energetickou účinností a jedinečným designem a je určena především pro zákazníky, kteří hledají na trhu kompresor s úsporou elektrické energie za přijatelnou cenu.

Šroubové kompresory SCR-PM2 nabízejí extrémní účinnost a zvýšení potenciálu úspor při výrobě stlačeného vzduchu díky použití robustních šroubových bloků, bezeztrátového pohonu 1:1, motorů IE4 s permanentními magnety, a také díky plynulé regulaci otáček frekvenčním měničem.

Stroje nabízejí konstrukční řešení s unikátními prvky, jakými jsou například patentované řešení separace oleje nebo odklápěcí kryt pro maximální komfort při údržbě.

SCR-PM2 zaujmou jednoduchou obsluhou a servisní organizací celého kompresoru díky snadno ovladatelné elektronické řídicí jednotce iPanel SOP-20 s monochromatickým řádkovým displejem.

Všechny modely kompresorů SCR-PM2 jsou plně certifikovány pro český a slovenský trh a jejich inspekci posuzovala renomovaná notifikovaná osoba TÜV AUSTRIA CZECH.

 

Další technické informace o kompresorech naleznete v prospektu.

Prospekt SCR-PM2

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat:

T +420 377 152 225
E info@scr-kompresory.cz